Ajans Ay

aksaray fm.AJANS AY REKLAM

ay reklamAJANS AY

http://www.ajansayreklam.com.tr/ay 40 11

ajans ay reklam

CENGG

En Güzel Plaket Yazıları ve Sözleri

Plaket Metinleri – Plaket Yazıları – Plaket Sözleri

Emeklilik Plaket Yazıları ve Sözleri

 1. Beraber çalıştığımız dönemde, çalışanların meselelerine göstermiş olduğunuz pozitif yaklaşım ve katkılarınıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.
 2. Beraber çalıştığımız müddet içerisindeki mesai arkadaşlığınıza, arkadaşlığınıza ve özverili çalışmalarınıza teşekkür eder, emeklilik hayatınızda aileniz ve tüm sevdiklerinizle beraber sıhhat ve mutluluklar dileriz.
 3. 40 senelik hizmet müddeti süresince uyumlu ve özverili çalışmaları ile örnek olan Sayın Orhan Çırpıcı’ya emeklilik hayatında mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.
 4. Göreviniz müddetince Emniyet Örgütüne vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Emeklilik hayatınızda ailenizle beraber sıhhat ve mutluluklar dilerim.
 5. Bugüne kadar yapmış olduğunuz değerli hizmetlerinize teşekkür eder, bundan sonraki hayatınızda sıhhat ve mutluluklar dileriz.
 6. Müessesemizde birlikte çalıştığımız dönemde, arkadaşlarınıza göstermiş olduğunuz pozitif yaklaşım ve katkılarınıza teşekkür eder, bundan sonraki yaşantınızda başarılar dileriz.
 7. Başarılı çalışmalarınızdan dolayı kutluyor iş hayatınızın nihayetinde hizmetlerinize teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantınızda sıhhat ve esenlikler diliyoruz.
 8. Göreviniz müddetince müessesemize vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Emeklilik hayatınızda ailenizle beraber sıhhat ve mutluluklar dilerim.
 9. 25 senelik hizmet müddeti süresince uyumlu ve özverili çalışmaları ile örnek olan Sayın Rahmi MERİÇ’e, emeklilik hayatında mutluluk ve huzur dolu günler dileriz.
 10. Göreviniz müddetince Emniyet Örgütümüze vermiş olduğunuz hizmetlerden dolayı teşekkür eder, Emeklilik hayatınızda ailenizle beraber sıhhat ve mutluluklar dilerim.
 11. Şubemizde yapmış olduğunuz hizmetlerinizden dolayı teşekkür eder, bundan sonraki emeklilik hayatında başarılar dileriz.
 12. Türk Milli Eğitimine yapmış olduğunuz başarılı ve fedakârlık dolu çalışmalarınız unutulmayacaktır. Emeklilik hayatınız süresince siz ve ailenize sıhhat ve mutluluk dolu günler dileriz